מאסטר שף פרק 10

מאסטר שף פרק 10 לצפייה ישירה

מאסטר שף פרק 10

הצצה ראשונה – מאסטר שף פרק 10 : מבחן הפאי הכפול

הערב במאסטר שף (מאסטר שף פרק 10) :

כדי להיות מאסטר שף צריך להוכיח ידע קולינארי בכל התחומים. אחרי שהתמודדו עם זכרונות הילדות, הפבלובה, הביצה, קופסת ההפתעות והבישול בזוגות עומדים כעת חברי הנבחרת מול מבחן הפאי הכפול.

תשעה מתמודדים אחרונים נשארו בנבחרת, ועכשיו הם צריכים לעמוד מול משימות לא פשוטות כדי להישאר בתחרות. בשבת בערב יקבל כל אחד מהם מתכון לבצק, בו יוכלו לשלב כל מילוי שירצו. המטרה: להכין את שני המאפים הכי טובים ויצירתיים שלהם – אחד מלוח ואחד מתוק.

המצטיין במשימה יהיה בטוח מהדחה, בעוד השאר יצטרכו לעמוד מול משימה נוספת. אך למרות שעל פניו נראה כי כל בשלן ביתי יודע להתמודד עם אפיה, כבר גילינו בתכניות הקודמות שהדברים לא כל כך פשוטים. כבר במשימת הביצה השפיע הלחץ על חלק מהמתמודדים, וזה כשהיה מדובר במרכיב אחד בודד. האם הפעם התרחיש יחזור על עצמו, או שאולי כולם יצליחו להשאיר רושם על השופטים ? במוצאי שבת נקבל את כל התשובות.

מאסטר שף עונה 1 פרק 10 .

מאסטר שף לצפייה ישירה

מאסטר שף פרק 10

פורסם ב מאסטר שף תגיות: , , , , , , , , , , , . שמור קישור קישור קבוע.

3 Responses to מאסטר שף פרק 10

 1. חדוה רון אמר:

  מסטר שיף, תכנית הריאליטי בערוץ 2
  מדוע ניתנת הרשות ,בטלוויזיה ישראלית בא"י , לשדר תכנית המעצימה את תרבות האוכל הלא כשר ?מדוע אין לפחות התייחסות לנושא הכשרות, בדרך של לידע את הציבור לא רק על אותם המתכונים הכשרים , (מחקרים מציינים על % גבוהה של שומרי כשרות) לפחות לציין שמתכון זה אינו כשר, או אינו מתאים לשומרי הכשרות כי: א…. ב…. ג… ,כדי שהציבור ילמד וידע ויוכל להפעיל את שיקולי הבחירה שלו. חשוב ומכובד לידע אנשים שכמעט כבר לא יודעים את חוקי הכשרות .עד לשיפור המצב אני מציעה לאנשים שתרבות יהודית יקרה להם להחרים את התכנית.!!!

  • צודק. חיפשתי מקום לכתוב זאת אמר:

   הכל טוב ויפה אבל הכי דוחה אלו הקטעים של "טיגנתי בשר והוספתי שמנת מתוקה ושמנת חמוצה" ..לחלוטין לא דתיה אבל באמת – למה חייבים להתייפייף ולשחק אותה אחרים? זה האוכל הטעים ביותר שהם מכירים? מה רע באוכל היהודי שלנו? הגישה הפלצפנית הזו של הטמעות והזדהות מוחלטת עד כדי קבלת מוטציה חדשה ממש דוחה. עלוב. עלוב מאד. מילא השיפים ה"סופיסטיקיידים" אבל חיים כהן? זה מה שהוא יודע לבשל? הבשר לא יהיה טעים בלי השמנת המתוקה והקרם??

 2. מרים פאר אמר:

  שלום לכם שפים
  אכזבה אכזבה משיפוט לא הוגן ידע קולינרי עצוב שזהו שיפוט
  התוכנית היתה צריכה להקרא בשלנים במטבח אביבה ע"וד שהלך הביתה בבושת פנים
  כנראה שיכולות רעיונות של שיפים עם יכולות שלא התגלו עד כה אין להם בתוכנית חבל…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *