האח הגדול 5 פרק 30

האח הגדול 5 פרק 30 לצפייה ישירה

האח הגדול 5 פרק 30

האח הגדול 5 פרק 30 : איתי מרגיש חם בבית.

18 דיירים חדשים נכנסים לבית האח הגדול 5. הכירו את הדיירים החדשים של בית האח הגדול. אירוע טלוויזיה נדיר עם דמויות מיוחדות מכל רחבי ישראל שנכנסות לבית האח הגדול. קבוצת אנשים מתנתקת מהעולם החיצון ונכנסת לבית משותף בו כולם נמצאים תחת מעקב תמידי ואדוק של יותר מ-50 מצלמות. הדיירים מתמודדים מדי שבוע עם משימות שונות ובוחרים מתוכם מועמדים להדחה, אבל רק הצופים יכולים לקבוע מי הולך הביתה וכך מכתירים, בסופו של דבר, את הזוכה הגדול אשר זוכה במיליון שקלים.

פורסם ב האח הגדול תגיות: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . שמור קישור קישור קבוע.

One Response to האח הגדול 5 פרק 30

  1. הדר אמר:

    לכבוד ההפקה של בית האח הגדול לא יכול להיות ששידרתם חלק מהתביעות במשימת הבית המשפט ופתחתם את הקוים. אתם משפעים ככה על הצופים ומוליכים אותם לבחור בין המעומדים היום בלי שניראה את שאר התביעות והאשמות שיש לצופים ולכן זה לא הוגן לחלוטין. ככה אתם שולטים בבחירות שלנו כצופים וגורמים לנו לשלוח בחירה שעולה כסף בלי להראות לנו את הכל ופה אני חושבת שצריך להיזהר מכם . ההפקה מתערבת וזה גרוע כי מין הראוי שההפקה תראה הכל ואז תפתח את הקווים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *